vyberte jazyk Česky Anglicky

generální partner
Juhaniak Golf Academy

Phono Solar

Team JGA

Juhaniak Golf Academy poskytuje kurzy golfu všem klientům. Kvalitní výuku hry zajišťuje tým renomovaných lektorů a hráčů. Věnovat se vám budou naši trenéři:

Jan Juhaniak

Jan Juhaniak je přední český golfový profesionál. V golfovém areálu Beřovice působí jako Head Pro akademie. Během své kariéry vychoval svého času amatérské jedničky Petru Kvídovou a Miroslava Holuba. Vedle standardní výuky klientů se Jan Juhaniak intenzivně věnuje práci s dětmi v rámci úspěšného projektu Tréninkových center mládeže.

Filip Juhaniak

Filip Juhaniak je členem české PGA. Ke golfu ho od malička vedl jeho otec a trenér, Jan Juhaniak. Mezi jeho největší golfové úspěchy patří 3. místo v Mistrovství ČR ve hře na jamky 2008 a 1. místo v Mistrovství ČR ve hře na FSG simulátorech 2007. V době přechodu mezi profesionály měl handicap 0.

Zuzana Mašínová

Mezi trenéry Juhaniak Golf Academy patří také Zuzana Mašínová, která je od roku 2007 členkou Ladies European Tour a PGA Czech. V minulosti se stala dvojnásobnou profesionální hráčkou roku PGA Czech a vítězkou zahraniční SAS Masters Tour 2008. Zároveň je několikanásobnou amatérskou mistryní ČR a má za sebou celou řadu dalších úspěchů.

Adam Koukol

Mistr GC Beřovice ve hře na rány 2009, Adam Koukol, je v současné době členem týmu Juhaniak Golf Academy a golfu se věnuje jako amatérský hráč i jako cvičitel.


Partneři Juhaniak Golf Academy

Weco-travel
Amica
Autosalón Klokočka
Tiskárna Libertas
Oscar Jacobson
Sprint Sport