vyberte jazyk Česky Anglicky

generální partner
Juhaniak Golf Academy

Phono Solar

PhonoSolar se stal generálním partnerem Juhaniak Golf Academy

PhonoSolar, významný hráč na trhu solární energetiky, se stal generálním partnerem společnosti Juhaniak Golf Academy, která nabízí profesionální kurzy golfu pro děti, dospělé i pro firemní klientelu. Generální partnerství je vyústěním dlouhodobé spolupráce obou společností.

Juhaniak Golf Academy – odborník na výuku golfu

Juhaniak Golf Academy působí v golfovém areálu Beřovice a poskytuje kurzy golfové hry pro začátečníky i pokročilé. Komplexně pojaté kurzy zahrnují mimo samotnou hru i výuku golfové etikety a pravidel. Společnost Juhaniak Golf Academy nabízí svým klientům individuální tréninky, výukové kurzy pro děti i skupinové lekce pro firemní klientelu.

Výuku kurzů zajišťují renomovaní lektoři a zkušení hráči golfu, mezi něž patří Jan Juhaniak, Filip Juhaniak, Adam Koukol nebo Zuzana Mašínová.

PhonoSolar – profesionální hráč ve fotovoltaice

PhonoSolar je přední světovou značkou v solární energetice. Orientace společnosti na obnovitelné zdroje energií a podpora ochrany životního prostředí vedla k rozhodnutí dlouhodobě podporovat fair-play, serióznost a jasnou filozofii golfové hry. Golf je ideálním sportem pro milovníky přírody, a proto nyní bude golfové vybavení a oblečení členů Juhaniak Golf Academy zdobit logo PhonoSolar.


Partneři Juhaniak Golf Academy

Weco-travel
Amica
Autosalón Klokočka
Tiskárna Libertas
Oscar Jacobson
Sprint Sport